Tříkrálový krém-kadidlo, myrha a zlato

No a s kaviárem. 

6. ledna se slaví Tři králové. Chodí se od dveří ke dveřím a píše se na ně K+M+B. Anebo latinsky C+M+B. To plus je kříž. Je to znak nejsvětější trojice: Otce, Syna a Ducha Svatého. Pro mě je trojka nejposvátnější číslice ze všech. (čísla bereme na kurzu Aromagie).

Tito tři králové, Kašpar, Melichar a Baltazar, nesli Ježíškovi dary. Kadilo, myrhu a zlato.

V jiných příbězích se dočteme, že to nebyli králové a nebyli tři. Že to byli mágové a že se přišli poklonit člověku. Protože Ježíš je kámoš a lidi bere jako kámoše. Ne jako poslušné vovce, které se mu mají klanět a bát se ho. Ale jako probuzený (narozený) člověk, který koná, a ví, co dělá. (toto je velice ve zkratce můj náhled)

…a tak jsem si (díky Michaele Suché, která má v nabídce surovin koloidní zlato), umíchala posvátný, léčivý a extra luxusní krém na čůňu.

O myrze jsem se v online kurzu Aromaterapie pro začátečníky zde.

O kadidle také.

Do krému jsem dala jak kadidlo extrakt přímo z Ománu (dovezl nám klient, který tam byl pracovně), tak éterický olej z kadidla.

A zlato? Zlato, to je spirituální kov. Má vynikající tepelnou a elektrickou vodivost, považuje se za alchymistický spirituální kov. Patří slunci. Zlatá barva patří velkorysosti, šlechetnosti, nadvědomí, napojení se na celý vesmír. Odpovědnost. Samostatnost.

Krém jsem si umíchala podle receptu Michaely Suché, ale upravila jsem si ho podle sebe.

Rostlinné oleje v tříkrálovém krému:

Z olejů jsem dala:

  • opůnciový – hydratace
  • sacha inci – zlatý olej proti stárnutí
  • třtinový skvalen – vysoce kvalitní suchý olej na krásu

a samozřejmě to, co má Míša v receptu. 😍

To, že se narodil Ježíšek pro mě znamená, že mi život vždycky dá další šanci začít znovu.

Proto je dobré dávat i na čůňu ingredience, které pomůžou mě a pleti se vzpamatovat. Odlehčit se od těžkostí tohoto světa, přijmout bolest a zrodit se do nového příběhu silnější, pevnější, veselejší a v milosti celého vesmíru.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů