Valpružina, beltine čarodějná noc prvního máje

Vidíte v tom ohni Fénixe, přátelé? Fénix je symbol znovuzrození. A to znovuzrození může být každý den, nejen v magické noci.

Protože život sám, každý den v sobě skrývá naději a možnost znovu začít. Znovu se narodit jako jiný, silnější a šťastnější člověk.

Vzpomeňte si na tato moje slova, přátelé, až budete mít pocit, že umíráte. Protože i když vás někdo zadupe do země, pokud jste semínko, vy se zase vyloupnete…a nikdo vás nedokáže zničit. Jen vy sami sebe můžete zničit. A to svýma myšlenkama. Proto jsou super tyto noci, svátky a možnosti. Protože můžete restartovat sami sebe s velkou pomocí energie našich předků, kteří také poznali, co je to stinný a těžký zadek života. Právě proto vznikly tyto tradice.

Symbol čarodějnic v mém vnímání

Pro mě pálení čarodějnic není zneuctění žen a mužů, kteří trpěly díky fanatismu církve a nevědomých lidí. Pro mě je pálení čarodějnic mocná metoda skončení všech strachů ve mě, které mi brání jít dál ve smíchu a štěstí.

Tato noc mě zbavuje těžkostí, které jsem si na sebe nechala nalepit. Oheň očistí mou auru a pomůže mi v rituálu začít s větší silou a nadějí. Tato noc má velkou moc, kdy s pomocí předků se můžeme postavit svým vnitřním a světovým démonům. Znovu se narodit bez různých životních kleteb, které nám brání žít v klidu a radostně.

30.4. je svátek Beltine. Pálení ohňů.

V tuto noc se plní přání. Třeba i párům, kteří nemohou mít děti. Píši o tom zde:

A tak jako vždy v tento čas sedíme, pálíme a těšíme se na nové. Vím, že pro někoho skončily staré „Zlaté časy“ … aby začaly nové „Zlaté časy“. Víte. To je prostě ŽIVOT. 

Dnešní půlnoc je polovinou roku starého a polovinou roku nového. Je potřeba očistit co bylo.

Veselit se, tančit, milovat.

Používáme devět posvátných dřev, které jsme sbírali už v březnu.

A víte o tom, že svátek Imbolc je přesně za devět měsíců? Tak se snažte, ať máte za devět měsíců co slavit! Šup! chichi Tato noc má v sobě velkou energii nových začátků. Plnění snů. A plnění snů je stejný proces, tak jako narození nového dítěte. Bez manipulací, s vnitřní silou si vedu svůj vlastní život. Toto a spoustu dalšího probíráme v online kurzu Labyrint duše, klikněte zde:

Beltine, Valpružina noc

Beltine znamená zářící oheň. A také se dnešní noc jmenuje Valpružina. Valpruge je saská bohyně, která je patronkou Čarodějnic.

Filipskojakubská noc

No a také se dnešní noc jmenuje Filipskojakubská. To zase na počest apoštola Jakuba a Svatého Filipa. Tady zase létají čarodějnice na svoje orgie koštětem. Ovšem aby koště létalo, potřebujete speciální mast, která se skládá z aloe, oměje, durmanu a podobných bylin. To se nedivím, že se pak létalo! 😂 Ovšem když budete moc křičet, skákat přes oheň, tak se čarodějka bude bát a nepřijde za vámi.

Už leeetííím! smíích

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

První máj, lásky čas

No. A také tady máme komunistický 1.máj, lásky čas. V té komu době to zase byl svátek míru.

Slaví se i májkou. Stačí si soukromě ozdobit strom Břízu. Květiny patřící dnešní noci jsou Prvosenka, Líska, Hloh.

A zítra by se měl upéct ovesný dort. Také se doporučuje pomazat se popelem. To URČITĚ zvládnu.

Tak ať se dnes cítíte krásně v jakémkoliv duchu pojetí dnešní noci a lítáte štěstím!

Kouzelné tradice z magické krabice online kurz zde:

Je super umět si pomoci v různých situacích různými metodami našich předků.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů