Kámen Vltavín a Bazalka tulsi

Vltavín je český kámen, poměrně vzácný a drahý. Je potřeba si hlídat, aby byl pravý. Na trhu jsou falzifikáty – obyčejné zelené sklo.

Vltavín k nám na zem přišel jako posel z vesmíru. Vytvořil se po pádu velikého meteoritu, který na zemi zničil co se dalo – aby mohl stvořit zase něco jiného, krásného, vyjímečného. Chudáci dinosauři, ti to schytali nejvíce. Ovšem považte – je super, že se nám teď ti dinosauři neprochází za okny. 🙃

Zajímavé na zrodu Vltavínu je i to, že ten meteorit z vesmíru musel letět pod úhlem 30 stupňů. Jeho energie byla destruktivnější, než několik atomových bomb. Ve chvíli, kdy dopadl na zem, kousky země v objetí s meteoritem se rozprskly až 450 km.

A my máme to štěstí, že i na naše území.

Vltavín má v sobě obrovskou energii. Přitáhl si mě, zatemnil mi mozek (jinak bych za něj tu finanční částku nedala), ovládl mě a v této chvíli ho nesundávám z krku.

Je opravdu silný, a mám k němu respekt. Používám ho společně s bazalkou posvátnou (tulsi).

Napojuje na vesmír, zemi – to cítím velice silně.

Zklidnila jsem se, ale zase musím vypadat jako blázen.

Jdu po ulici a najednou zjevení, které do mě energeticky vráží. Skáču na manžela, že do mě někdo naráží a společně balancujeme uprostřed silnice, kde na nás zírají řidiči (všichni zastaví) a chodci (přemýšlí, jestli mají mému manželovi pomoci, a zavolat záchranku). 

Ty pocity jsou velice silné, ale po prvotním šoku opravdu láskyplné a zklidňující. Celkem se na ty nárazy snad už i těším.

Bazalka tulsi a vltavín se mi v této chvíli slívají jako dvojčata. 

Vltavín má v sobě energii vesmíru a matky Země.

Bazalka tulsi.

Bazalka posvátná je Elixírem života jak na zemi, tak mimo ni. Považuje se za bylinu „božského původu“. Což vltavín je také. Bazalka je destruktivní ve své podstatě z důvodu zrození něčeho nového. A vltavín také. 🤩🤩

Obojí je na šestou a sedmou čakru.

Těžko vypisovat v této chvíli, vydalo by to na pár stránek.

Shrnutí Vltavínu a bazalky:

Pokud máme před životní změnou, kdy něco končí a nové začíná, ale celkem náhle, destruktivně, těžce, vlekle, navždy – sáhněme po vltavínu s bazalkou posvátnou.

Obojí podrží, pohladí, pomůže zvednout prdel, když je potřeba a zároveň uspí, pokud člověk je človíček vyčerpaný z množství změn ve svém životě, které ale nejdou a nejdou. 😍😍

Pokud dlouho čekáme na změnu, pokud jsme zdeptaní z různých těžkých energií, útoků, pokud prostě potřebujeme nadhled s nohama na zemi a věřit sami sobě.

Pak sáhněme po Vltavínu a bazalce posvátné.

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů