Lví brána, Sírius, anděl smrti

Lví brána začíná každým rokem od 26. 7. do 12. 8. Vrcholí 8.8. Lví brána je posvátná energie spojená s vesmírem, s dávnou Atlantidou, Egyptem a energií souhvězdí Síriuse. Co je to Sírius jsem začala vnímat až po naší cestě do Jižní Afriky do pralesa Platbos, kde mi přímo bylo řečeno, že jsem na Sírius napojená, protože umím komunikovat s nekomunikovatelnými.

Kdo mě sleduje na facebooku, tak byl v Jižní Africe „se mnou“ aspoň virtuálně a všechny pocity „waw“ jsme spolu sdíleli.

Prastarý prales s energií vesmíru

A co tedy také víte je, že vetiver je pro mě velmi silný a spirituální éterický olej, který napojuje na rodové linie.

Ištařina brána v Berlíně. Úplněk. Tohle byla témata, která mě doprovázela v srpnu, před odletem do JAR, kde jsem se spojila se Lví bránou… s něčím z hluboké minulosti. To se přece dalo čekat, když jsem byla v nejstarším pralese na světě!

V pralese Platbos, kde se nachází vzácné stromy a energie to byla pro mě veliká síla. Tento prales, tyto stromy a energie se nachází totiž pouze tam.

Navštívili jsme i bílého lva Neptuna. 😍

Záznam z živého vysílání při návratu z cesty:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ne náhodou rozprašovač Lev od firmy Platbos obsahuje přátelé VETIVER! A esence Lva od firmy Platbos, tak ta mě doprovází od začátku, co je tato firma u nás na českém trhu.

Už před lety, kdy se mi započala moje cesta očisty, a to tak silně, že jsem si skoro prodala i byt, jsem tuto cestu začala VETIVEREM. Esence Lion má v sobě i pelyněk africký. Pelyněk je další moje oblíbená, silná a očistná rostlina, která ke mě sama chodí.

Pelyněk je posvátná a ochranná bylina, vždy ji vzpomenu na mém kurzu Aromaterapie a Duše

Recept lví brány

Slaměnka – nesmrtelná rostlina, kterou mám po destilaci v Chorvatsku a meditacemi s ní zakódovanou jako SVOBODA

Levandule – očista, klid Duše.

Vetiver – vezme nás do hloubky stínů naší Duše

Kadidlo – pomáhám lidem s radostí a chápu svůj úkol Duše

Koriandr – pro pocit štěstí

Pokud chcete ovládat Aromaterapii a vnímat ji celistvě, můžete si zakoupit můj jedinečný online kurz Vstupní brána k srdci aromaterapie zde:

Tento recept mnou vytvořený, jde opravdu velmi hluboko. A také každému nevoní.

Tento recept obsahuje právě i levanduli. Dala jsem ji do něho záměrně. Dala jsem totiž kytici levandulky mé mámě do rakve.

Netušila jsem, že když jsem dala kytici levandulky, intuitivně, v roce 2010 mámě do rakve, že se mi to všechno v roce 2019 propojí.

A že v roce 2020 ke mě přijde obraz, který toto všechno uzavře. Obraz, který jsem nazvala Andělem smrti. Je v něm všechno, o čem tady píši.

Paní, která je nyní mou velmi dobrou kamarádkou, a která mi ten obraz malovala, o ničem takovém neměla ani tušení. A přesto se nechala vést vesmírem… U tohoto obrazu prý hodně moc plakala. Celkově u tohoto obrazu citlivým lidem vyhrknou z očí slzy. Tyto slzy, tento pláč je ovšem pro tyto citlivé lidi osvobozující.

Paní své pocity nechápala…přesto malovala. DĚKUJI.

Video od Marušky Neumannové klikněte zde.

Anděl Smrti

Anděl Smrti je pro mě laskavý, moudrý a plyšový. Když jsem se s ním setkala poprvé, nechtěla jsem ho opustit. Nechtěla jsem zpět do tohoto světa.

Tenhle příběh si chci zatím nechat pro sebe. Je dobré, když se člověk necítí dobře mezi lidmi, když vnímá že se lidé bojí smrti a přitom já z ní cítím krásu, je dobré si ty pocity nechat pro sebe.

Nejde porozumět něčemu, co nemáme prožité a proto ani já nevalím do nikoho prožitky svoje. Když začalo koronové šílenství, když lidé začali mít úzkosti a strach z toho že zemřou, snažila jsem se je pohladit svými zkušenostmi ze setkání se se smrtí. A narazila jsem na neskutečný odpor. Až zlost.

V některých kulturách je smrt uctívána, ne popírána. Máme za sebou silný, ohromně krásný a magický zážitek, který se nám všem zapsal do mysli. Spalování zemřelých u Gangy ve Varanasi.

Ale pochopila jsem jediné. Stačí zpomalit. Stačí se zklidnit. Důvěřovat lidem, že všechny ty situace prostě dají. A zpomalit. A to doslova.

Zpomalila jsem fyzicky i psychicky. Moji klienti mi moc rozumí a pocity virtuálního světa? Nejlepší je mlčet. To, že lidé kteří nám naslouchají, respektive čtou a nerozumí našemu prožitku vyššího vědomí je v pořádku. Nejde uzdravit svět, ale jde uzdravit sám sebe.

Recept a článek s názvem Voňavý celosvětový mír zde:

Lví brána nám k tomu může dopomoci. Tedy, ten čas, který je jí určen. Padají hvězdy, létají komety…svítí světlušky. Můžeme se oddat a otevřít svá srdce. Můžeme se nechat vést a udělat si v Duši nebe. Protože to je ta Lví brána.

Lev Neptun z pralesa Platbos skoro zemřel na týrání lidí. Ale díky lidem se zase stal velmi silným. A to tak, že touto energetickou pamětí, touto esencí dokáže pomáhat lidem na celém světě. Dalo by se říci, že je mu to všechno totálně u prdele, že ano. Nicméně oni jsou věci mezi nebem a zemí.

A toto všechno je v tom malovaném obraze. V esenci Platbos. Ve vzduchu teď, před časem Lví brány….každý rok…

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů