Valentýn, vůně a aromaterapie

Joooo, v lásce jsou vůně hooodně důležitééé!! Když budeme brát ty přirozené vůně, tak pokud máme chuť olízat partnera všude (fakt všude), tak je to ten náš pravý partner.

No. A pokud ne, můžeme si pomoci aromaterapií. Je fajn, používat přírodní vůně, ne ty syntetické, v podobě parfémů z drogerie a parfumérií. Protože ty přírodní vůně nás podpoří. Jak? Funguje to na základě přitažlivosti. Buď nám pomohou přitáhnout toho pravého, anebo odpudit toho nepravého. A také nás poléčí jak na těle, tak na duši.

Jak na ztrátu čichu při Covidu a o éterických olejích se dozvíte v mém online kurzu Aromaterapie pro začátečníky zde.

Třeba taková lípa ve vůni, ta dokáže přijmout bezpodmínečně i takového partnera, na kterého máme vztek. 

Anebo hřebíček z květních poupat… Oooo panečku! Tato vůně dokáže pomoci zapomenout i na to, že člověk vedle nás je ten blb, co zase do prdele odhodil ty ponožky v chodbě. A kam patří? No do KOŠE NA PRÁDLO! (ty ponožky chichi)

Šalvěj muškátová? Hmmm, ta je výborná při konfliktech. Ta uvolňuje a znovu probouzí lásku…

A pokud je ten vztah už hoodně mrtvý, zkuste si dát do směsi fenykl. Už Hildegarda o ní psala, že dokáže neutralizovat jedy v těle. A to skutečně dokáže!!!! Což nám v té lásce může napomoci znovu naskočit na amora, a nechat se propíchnout.

Šípem, samozřejmě.

I když… 🤔😉

Každopádně přeji krásný valentýnský čas i bez Valentýna. On byl totiž svatý. A to je ten problém. Já, obyčejný člověk, jdu teď dát pusu manželovi a budu doufat, že jsem ty ponožky hodila správně. 🤣🤣

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů