Tkáňové soli Biomineral versus Adler

Chápu každého, jen někdy, když se mi zdá, že někdo pomlouvá, jsem drsnější. NESNÁŠÍM TO. K smrti pomlouvání nesnáším. Nerada se hádám.

A tak je tomu i například u tkáňových solí.

Tkáňové soli

Na trhu jsou tkáňové soli Biomineral, Adler a DHU (tyto vůbec neznám, ale byla jsem Sylva Sylviana na FB v naší uzavřené skupince Přírodní lékárna aromadary poučena, že cituji: “ DHU patří v Německu k přední značce. Velmi oblíbená, velmi rozšířená. “ Děkuji).

Všechny tři jsou super, doporučuji používat. Je opravdu jedno kterou značku.

  • Pokud vám vyhovuje Biomineral tak jako mě, používejte Biomineral.
  • Pokud Alder, tak používejte Adler.
  • Pokud ty DHU, tak používejte DHU (někteří je prostě mají rádi, i když já tuto značku vůbec neznám).

Co mi vadí jsou neustálé hádky o tom, jestli je Adler lepší a nevím co ještě, než značka Biomineral.

Ty věčné dohady, že tkáňové soli Adler jsou účinnější než Biominerál.

A teď se to tady hádá a mlátí… a zbytečně. Místo toho, abychom se vzájemně obohacovali. 🙁

Účinné látky v tkáňových solích

Základní rozdíl mezi tkáňovými solemi Biomineral D6 a dalšími výrobci je v registraci.

Biomineral je registrován jako doplněk stravy, zatímco Schüsslerovy soli z lékárny jsou uvedeny na trh jako léky (u homeopatických léků není požadována zkouška účinnosti, tudíž na obalu se nedozvíte obsah účinné látky, ale pouze váhu jednotlivých tablet nebo celého balení).

Teď vás určitě napadá, že soli z lékárny budou tedy účinnější. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že Biomineral i DHU si v účinnosti nic nezadají. Biomineral má navíc větší úspěch u dětí. Pokud vás zajímá obsah účinné látky, je u všech solí stejné potence totožný. Všichni výrobci je vyrábějí podle stejného lékopisu (např. při potenci D3 mají všechny soli obsah účinné látky 0,5 mg). Čím vyšší ředění, tedy potence, tím menší je obsah účinné látky, což ale neznamená, že se snižuje účinek jako takový.

Konec citace od Ing. Iva Valentová z www.uroboros.cz

Můj názor

Každý jsme na určitém stupni vývoje a podle toho chápeme svět. A POZOR!

Jestli vám někdo bude tvrdit, že tohle nebo tamto je to nejlepší, ujistěte se, že si tím nevydělává. Že je neutrální v postoji.

Výjimkou jsou ti lidé, kteří takového „guura“ hlásajícího jen tu jedinou pravdu, schovanou za větu: „Já to s vámi myslím dobře. Je to pro vaše dobro.“ už poslouchají, nebo poslechli a věří mu. Tam se nedá nic dělat. Ti už jsou ovlivněni a je potřeba to tak brát. Ti už si těžko udělají svůj vlastní názor.

Dále cituji ing. Ivu Valentovou:

V každé tkáňové soli je jiný počet miligramů účinné látky, popř. i mikrogramů. Postupuje se podle lékopisu, v kterém je tento počet účinných látek stanoven.

Např. Calc fluor obsahuje mnohem méně „účinné látky“ než třeba Calc phos atd. atd.

Víte, ono je skutečně lépe nestudovat pouze knihy, ale navštívit nějaký kurz, seminář nebo přednášku, kde se můžete ptát a lektor(ka) to může vysvětlit přímo na místě. Tkáňové soli mám jako online kurz, pro více informací klikněte zde.

Je účinnější Adler nebo Biomineral?

Takže je účinnější Adler, anebo Biomineral? 😍

Moji odpověď už asi tušíte.

Pro mě NENÍ Adler účinnější.

Kniha o buňkových solích firmy Biomineral. Jaký mají nosič a vše, co vás zajímá.

Protože pro mě čím méně té látky, tím silnější, léčivější a pomocnější, zvláště u chronických záležitostí to je. 😍

Je to podobné jako u homeopatického léku – čím vyšší potence, tím méně materiálu a tím větší účinnost. C 200 je mnohem silnější než C30.

Škola homeopatie www.uroboros.cz

Každopádně to neplatí u akutních nemocí. Tam je potřeba dát i antibiotika, léky, protože jsme fyzické tělo, a bez fyzických léků umíráme.

No, zkrátím to.

Zajděte si třeba na kurz Ing. Ivy Valentové www.uroboros.cz

Je to genetička. Homeopatka.

Přečtěte si tuto knihu. Doporučil nám ji MUDr. Petroci z www.akademiahomeopatie.sk

Všimněte si, že je to LÉKAŘ. 😍 😍 😍 😍 Homeopat.

Takový člověk, který vystuduje lékařství, genetiku a pak ještě chápe principy energie s propojením s fyzickým tělem, to je pro mě NEJVÍC. Tito lidé se vyznačují i POKOROU.

Nepotřebují se hádat, obhajovat, debilníkovat komentama, které mají druhým ukázat, že jsou nuly, případně nevím co. 😉 ( Já vím co, ale psst. chichi)

Nabízí věrohodnou vědeckou teorii, která vysvětluje vše od fugování DNA po homeopatii a mimosmyslové vnímání. Časopis Kinderd Spirit

V této knize s názvem POLE se věnujte přátelé straně 77. Patří do kapitoly: Řeč buněk.

A já si dovolím z knihy s názvem Pole od Lynne McTaggart citovat:

„Daveas si myslela, že výchozí roztok má vyšší koncentraci, než ve skutečnosti měl. Když zředila roztok, myslela si, že ho ředí na obvyklou koncentraci, ale bezděčně jej zředila do bodu kdy v něm zůstalo velmi málo z původních antigenních molekul.“

Daveas je lékařka, v laboratoři pro medicínský výzkum sami přišli na to, co zakladatel Homeopatie Samuel Hahnemann. A to tito lékaři o homeopatii nic nevěděli.

Takže.

Určitě jsem pro některé magorem, protože miluju homeopatii, a Biomineral tkáňové soli jsou pro mě účinnější. Nicméně přátelé, přijde doba, kdy budou považováni za magory ti, co se drží jen fyzické materie.

Ale buďte přátelé všichni v pohodě. Tady vás nikdo neodsoudí, nikdo po vás nebude plivat. I když je to lidská povaha. Nebude, opravdu ne. Protože my, kteří jsme magoři teď, vám rozumíme a chápeme vás.

A já se těším na to, až se budeme společně těm zbytečným dohadům smát.

❤️

A postřeh z USA k léčivům a doplňkům stravy:

Monique Harrington k tomu napsala v naší uzavřené skupině na facebooku:

„Já bych jen pipla z USA. Vzhledem k tomu že fda „reguluje“ homeopatika, tzn. že v praxi šíří že jsou neúčinná, někteří US vyrobci začli označovat své výrobky jako doplněk stravy.

Před pár dny mi dodavatel téměř zrušil objednávku z Indie,s tím že mu fda dělá problémy s importem do USA. Řekla jsem mu ať vše deklaruje jako doplněk stravy, tak uvidíme, předpokládám že budu muset s celníky zabojovat.

Zajímala jsem se nedávno o gemmotherapy v Čechách protože mi je předepsal můj homeopath. Zkontaktovala jsem dva odborníky v Čechách kteří je ve své praxi používají a bylo mi sděleno že se nesmí prodávat v lékárnách ale najde ve specializovaných obchodech jako doplněk stravy. Takže asi tak, když má stát přehnanou starost o občana, aby se náhodou neuzdravil….“

Zde se nabízí věta z filmu Pelíšky: „Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!!!“

Xenie Bodorík Pilíkova
Jsem profesionál v aromaterapii, masážích, bylinách a provádím klienty životem už od roku 2006. Propojuji nebe a zem, tělo a duši pomocí přednášek a kurzů aromaterapie, bachových esencí, metody EFT a dalších cest. https://energieodxenie.cz/online-kurzy-od-xenie/>>

Jsem profesionální holistická aromaterapeutka, zdravotní masérka a bylinářka.

S mým manželem rádi cestujeme. Jezdíme po celém světě, především po Evropě, studovat destilování rostlin na éterický olej a hydrolát. Zajímají nás různé kultury a život v dalších zemích světa. 

Učíme a inspirujeme lidi, jak si umět pomoci. Milujeme poznávat svět.

Bydlíme v lese v Brně, kde pořádáme i různé kurzy. Přehled našich luxusních zážitkových kurzů klikněte zde

I když mám recepty a rady v článcích vyzkoušené a aplikuji je ve svém běžném životě, jejich použití nenahrazuje lékařskou péči a VŽDY, při závažném onemocnění, anebo když je jakákoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, by se měl člověk poradit se svým lékařem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů